• Het tijdstip wordt later bepaald
    Bluebirds Amsterdam Oost
    POSTPONED | WORKSHOP | INTO YOUR FLOW
  • Wed, Sep 23
    Bluebirds Yoga Oost | Yogastudio Amsterd
    TRAINING | ZELFLEIDERSCHAP II | VRIJ IN DE WERELD STAAN
  • Mon, Sep 21
    De Roos
    TRAINING | ZELFLEIDERSCHAP I | OPEN JE BEWUSTZIJN & ONTDEK JE INNERLIJKE KRACHT
  • Sun, Aug 23
    ONLINE GROEPSHELING
    GROEPSHELING | VERBINDEN IN HET ENERGETISCHE VELD
  • Mon, Jul 06
    Amsterdam-Noord
    TRAINING | ZELFLEIDERSCHAP III | OPEN JE ENERGETISCHE KRACHTEN
  • Sun, Jun 21
    ONLINE GROEPSHELING
    DE ZONNEWENDE | VERNIEUW JE ENERGIE
  • Mon, May 18
    ONLINE GROEPSHELING
    OPEN & HEEL JE SACRAAL CHAKRA
  • Wed, Apr 22
    ONLINE GROEPSSESSIE
    VERBINDEN & SAMEN KLANK MAKEN
  • Sun, Mar 22
    The Impact Hub
    THE MORNING BREAKFAST X DE NIEUWE STEM
  • Tue, Jan 21
    Bluebirds Yoga Centrum
    8-WEEKSE TRAINING | TERUG NAAR JE INNERLIJKE KRACHT
  • Sun, Jan 12
    Bluebirds Amsterdam Oost
    WORKSHOP | RECONNECT TO YOUR FOUNDATION
  • Sun, Nov 24
    Bluebirds Yoga Centrum
    WORKSHOP | OPEN YOUR HEART
  • Fri, Nov 22
    LiveYoga Amsterdam - Boutique Yoga & Pil
    WORKSHOP | SPEAKING YOUR INNER WISDOM
  • Tue, Oct 29
    Bluebirds Yoga Amsterdam Centrum
    8-WEEKSE TRAINING | AUTHENTIEK SPREKEN
  • Fri, Sep 27
    LiveYoga Amsterdam - Boutique Yoga & Pil
    WORKSHOP | OWN YOUR SPACE
  • Wed, Aug 14
    De Bewustzijn School
    WORKSHOP | ZELFHELEND VERMOGEN VIA JE STEM
  • Wed, Jul 31
    De Bewustzijn School
    WORKSHOP ZELFHELEND VERMOGEN VIA JE STEM

De Nieuwe Stem

Kyra Vollebergh

Amsterdam

KVK 69231745

  • Instagram
  • Facebook
  • Grey LinkedIn Icon